Петролът поевтинява за втори пореден ден10.03.2010 10:31
Търсенето на енергийни суровини остава слабо на борсите
|
![]() Снимка: БГНЕС |
Петролът поевтинява за втори пореден ден в Азиатската електронна търговия, след изнесените данни за увеличение на запасите на САЩ от енергийната суровина през миналата седмица.
Това е поредният знак за все още заниженото търсене на енергийни суровини в най-голямата икономика на света – признак, че икономическото възстановяване ще бъде бавно в началото на годината.
Цената на американския лек суров петрол се понижава с 0,1% до 81,44 долара за барел по време на днешната електронна търговия на Нюйоркската петролна борса.
Цената на брента остава почти без промяна на ниво от 79,90 долара за барел в часовете на днешната електронна търговия на международната петролна борса в Лондон.
Още за цената на петрола
Коментари (5)
Напиши коментар | Скриване на коментаритеА у нас петролът не е донесен чак от Америка, че да се определя по техните цени - той е от Русия и Румъния, ако въобще бензинът който сипваме е от петрол правен (LooL)!
Мутринска работа!