Атлетико провали празника на Хамес

Новата звезда на Реал Мадрид вкара първия си гол за отбора
Обновена: 20 авг 2014 09:17 | 20 авг 2014 09:14, Александър Попов
0

С късен гол на Раул Гарсия Атлетико Мадрид измъкна равенство 1:1 като гост на Реал Мадрид в първия мач за Суперкупата на Испания, игран на стадион "Сантяго Бернабеу".

Преди това новата звездна придобивка на Белите Хамес Родригес откри резултата за Реал в 80-та минута с първия си гол за отбора.

Колумбиецът се разписа с добавка отблизо, след като Карим Бензема бе неутрализиран пред вратата. Хамес влезе в игра като резерва на почивката на мястото на Кристиано Роналдо.

Реал Мадрид доминираше през по-голямата част от времето, но не създаде кой знае какви положения. Атлетико също не бе кой знае колко опасен, като през първото полувреме само Марио Манджукич отправи два удара.

Така развръзката остана за реванша на "Винсенте Калдерон" след три дни.