ЦСКА заби Левски с 3 гола във вечното дерби

Точни за армейците бяха Тони Силва, Серджиу Буш и Борис Галчев
25 окт 2014 18:05,
136

ЦСКА тресна с 3:0 Левски пред 8 000 зрители на стадион "Васил Левски" и записа шеста поредна шампионатна победа над "сините". Точни за армейците бяха Тони Силва и Серджиу Буш през първото полувреме и Борис Галчев след почивката.

След тази победа ЦСКА дръпна с десет точки на Лудогорец и цели 11 на Левски, преди останалите срещи от кръга. Армейците имат и уникалната голова разлика от 13:1 в тези шест поредни победи над Левски.

ЦСКА изигра перфектно този мач. Контролираше действията през по-голямата част от срещата, вкара си положенията и за пореден път наказа и се подигра с Левски.

"Сините" от своя страна за пореден път тотално разочароваха във "вечното дерби", с почти нищо не затрудниха червените, бяха повече от смутени и логично загубиха. Така ЦСКА взе много важен мач по пътя към шампионската титла.