Бразилия отнесе "петлите" в Париж

Селесао обърна Франция с лекота за 3:1
27 мар 2015 08:24, Александър Попов
2

Бразилия обърна Франция като гост и спечели напълно заслужено с 3:1 в приятелска среща, играна на стадион "Стад дьо Франс".

"Петлите" откриха резултата в средата на първото полувреме, когато Рафаел Варан засече с глава след изпълнение на корнер. Пет минути преди паузата Оскар възстанови равенството, получавайки прецизно подаване от Роберто Фирмино.

Още в началото на втората част Бразилия наложи силен натиск и осъществи пълен обрат чрез Неймар, получил подаване от Вилиан. Последният записа втора асистенция малко след това, центрирайки към Луис Густаво.