Реал Мадрид с трудна победа над Селта

Чичарито отново блесна, вкара два гола
27 апр 2015 08:21, Александър Попов
0

Реал Мадрид постигна трудна победа с 4:2 над Селта насред "Балаидос" в изключително зрелищен мач от 33-ия кръг на испанската Примера дивисион.

Така тимът продължава да диша във врата на Барса. "Белия балет" е 2-и в класирането със 79 точки след успеха си, а каталунците имат два пункта повече.

Нолито откри за домакините още в 9-ата минута, но Кроос изравни седем минути по-късно. Ернандес пък обърна резултата след гол в 24-ата минута. Четири минути след това домакините изравниха с попадение на Мина, но две минути преди почивката Хамес също реализира и така даде аванс на гостите.

В 69-ата минута Ернандес вкара попадението, което охлади ентусиазма на домакините и така оформи успеха на тима си.

Въпреки, че не се разписа Роналдо имаше участие в два от головете и удари греда, а и като цяло свърши доста добра работа за тима си в атакуващ план.