ЦСКА продължава с победите във "В" група

Червените победиха с 3:0 Ботев Ихтиман в "Надежда"
30 авг 2015 21:15,
23
Снимка: Булфото

ЦСКА постигна четвъртата си поредна победа в Югозападната “В” група. Тимът на Христо Янев надигра с 3:0 Ботев Ихтиман като гост, въпреки че срещата се игра на стадион “Локомотив” в столичния квартал “Надежда”.

Въпреки победата, ЦСКА срещна доста трудности срещу тима от Ихтиман, който пък записа четвъртата си поредна загуба за сезона.

“Червените” се скъсаха да пропускат изгодни положения, а головете паднаха в последната третира на двубоя. Борис Галчев откри резултата в 63-та минута, Преслав Йорданов направи 2:0 пет преди края, а в продълженията Галчев вкара второто си попадение.

ЦСКА продължава с пърлен актив от точки. Тимът на Христо Янев все още не е допуснал гол в третото ниво на българския футбол.