Двата отбора не променят местата си в класирането
Обновена: 24 апр 2017 08:14 | 23 апр 2017 22:01,
19
Снимка: Gol.bg

ЦСКА-София не успя да вземе реванш от Лудогорец за загубата преди около месец и дербито на "Армията" завърши при равенство 1:1. През второто полувреме "червените" поведоха след много спорна дузпа, вкарана от Петрус Бумал, а малко след това Марселиньо изравни.

ЦСКА-София стоеше по-добре на терена в голяма част от мача, но малкото чисти голови положения не бяха реализирани. С равенството двата отбора не променят местата си в класирането - "армейците" остават на трето място, а Лудогорец води убедително на върха с 12 точки преднина пред втория Левски.

Анонимен преди 6 години
Искам да попитам тоя при 6на0 каква дуспа даде другото което е литекс в момента при четирма професионслисти играха уплашено тия да не са господ през сезона литекс във в група показа смислена игра но тоя смятате ли че бе редно да унижиш труда на момчетата и то при резултат които си бил първия мач бъдете здрави домусчиев някои ден ще ти го върнем тоя резултат които хвърчи нависоко пада ниско
15
0

1

смех преди 6 години
До ДАНО ФАЛИРАТЕ МЕДИЯМоже Цска Москав да е или Цска Киев , Цска Ереван ,Цска Баку ,Цска Ханой ,Цска Кишенев .Те поне са без тире ....

7

Останалите активни борци живеят с големите си пенсии и спомени от минали времена,"чорбетата" са същите!
11
3

8

много ми беше интересно изказването на червеният треньор след мача че те са били големите фаворити и незаслужено са загубили две точки е гати и наглите хора добре че беше този смешен и страхлив съдия които ви подари една точка с тази измислена дузпа не се заблуждаваите гола вода сте отвсякъде срещу лудогорец да бягате пак не можете да ги стигнете
10
6

9

Ганчев в затвора преди 6 години
Това няма нищо общо с ЦСКА! "Тире София" е преименуван Литекс! Микренската селяния се премести в идеалния център на София, но какео очаквате в Държавата на фалитите?Гриша Ганчев ощети държавата с над 14 млн лв сано от ЦСКА! Грейт Уол също фалира. Една част от Петрол също си замина и случайно или не, става дума за тази част обвързана с кредити към КТБ.
9
1

8

Има истина една преди 6 години
Преди да се преместят да играят домакинските си срещи в София ловешките ритнитопковци и победи са записвали срещу Лудогорец
8
5

9

"Много спорна дузпа"? За фал 1 метър отвън. Кое е спорното?

16

За Микре-Юнайтед, дават дузпи извън наказателното поле.(почти метър)
4
14

9

ДАНО ФАЛИРАТЕ МЕДИЯ преди 6 години
КАКВО ЩЕ СТАНЕ АКО НЕ ИЗПИШЕМ,ЧЕ Е ОТ СОФИЯ ОТ ,КЪДЕ ДА Е ТОВА НЕ Е ЛЕВСКИ С 72 ОТБОРА ПО СЕЛА И ПАЛАНКИ.НА МАЛКО ДЕТЕ ДА КАЖЕТЕ ЦСКА ЩЕ ВИ КАЖЕ ОТ КОЙ ГРАД Е .МНОГО СКОРО ЩЕ ВИ СЕ НАЛОЖИ ДА ГО ИЗПИСВАТЕ ПО ДРУГ НАЧИН ***

17

Цесекарите като стигнат до вратата и не им стиска да отправят удар за да не се изложат,всеки гледа да се отърве от топката и така стават едни двойни подавания в малкото наказателно поле.Видяхте един два пъти как се прави на техничар и са мъчи да фалцира ,да върти топката ама ядец няма класа а и беше на положение за тупалка,страх голям страх да не убият някоя гарга
1
7

28

Лудогорец винаги са толкова напред в класирането, че си го местят в другия крачол. ЦСКА да ходят да пасат трева.