В Испания: Барса е ощетена, Реал със съдийска титла!

В Каталуния са бесни на "кралете" за "външната помощ"
19 май 2017 15:45, Веселин Коларов
14

Барселона е брутално ощетен и Реал Мадрид ще спечели съдийска титла. Около това мнение се обединиха каталунските медии в навечерието на 38-ия кръг на Ла Лига, който ще определи шампиона.

В него Лео Меси и компания нямат право на нищо друго, освен победа при домакинството си на Ейбар. "Белият балет", който има три точки преднина на върха, но по-лоши показатели в директните двубои, гостува на Малага. Точка ще е напълно достатъчно за Реал за златото, което накара Sport.es и Mundo Deportivo да припомнят част от мачовете през сезона, в които Барса беше ощетен, а Реал побутнат от съдиите.

Gol.bg ни припомня част от тях (вижте ги тук). Вие сами преценете кой е крив и кой прав.

14
Още по темата: Реал МадридБарселона
13
0

0

Анонимен преди 2 месеца
Барса се оплаква от съдийството в полза на Реал? Същата Барса, срещу която съдията в мача с ПСЖ не отсъди 1000% дузпа и 10000% червен картон? Същата Барса, която само преди часове получи поредната си дузпа-подарък в решителен мач и при резултат в полза на противника?

19

Малеййй точно ДУЗПАЛОНА да реве за садийски бутания е НЕЛЕПО.
Само преди месец всички помним, какво стана в шампионска лига . А мачовете с Атлетико ? Колко бутане винаги за Фифалона? Аре Моля ви се по тихи и двата отбора балерини.
9
7

16

Вчера.... преди 2 месеца
И....., като се отцепят каталунците.....Какво? Ще цъфнат, като Швейцария? Хайде , моля ви се.стотици фирми на пуснаха Барселона от 2008-ма г., заради кризата. Ако не са Мадрид-столицата...да помага икономически на провинцията....майко мила....безработицата щеше да е 60%, а не 19-20% на този етап.Каталунците са , като макетата. Лъжат и крадът от историята на Иберийския п-в.Били дали на Европа..., повече, отколкото Португалия и Испания. Я...малко