"Сините" завършиха реванша със Сутиеска с 0:0
Обновена: 6 юли 2017 23:26 | 6 юли 2017 23:25,
8

С кански мъки Левски отстрани черногорския Сутиеска и се класира за втория предварителен кръг на Лига Европа.

Това стана факт, след като "сините" буквално измъкнаха 0:0 в реванша в Никшич и с общ резултат 3:1 се справиха с непретенциозния съперник. През първото полувреме мачът не беше интересен, но след почивката Сутиеска беше пълен господар на терена.

Два фрапантни пропуска на Деян Зарубица обаче натежаха и това позволи на Левски да отдъхне и да се спаси от пореден резил на международната сцена.

В следващия кръг Левски ще срещне хърватския гранд Хайдук Сплит. Първият мач ще се играе на 13 юли, а реваншът е на 20 юли в София при закрити врати.