От 2:0 – 2:3, Лудогорец с нелепа загуба от Леверкузен

"Орлите" имат за какво да съжаляват от срещата в Разград
21 сеп 2018 07:20,
41
Снимка: Булфото

Лудогорец претърпя голямо фиаско в първия си мач от групите на Лига Европа, след като изпусна аванс от 2:0 и загуби на "Лудогорец Арена" с 2:3 от германския Леверкузен.

Това стана в среща от Група "А" на втория по сила европейски турнир.

Разградчани могат да съжаляват много, тъй като имаха солиден аванс след попадения на Кешерю в 8-ата и Марселиньо в 31-ата минути, но след това отборът бе обърнат.

Седем минути преди почивката Хавертц успя да намали и така остави гостите в играта, а Телин в 63-ата минута изравни.

Пет минути след попадението на шведа Хавертц успя да вкара втория си гол в мача и да обърне резултата в полза на германския тим.

11

с какъвто се събереш такъв ставаш при дерменджиев играеха модерен офанзивен фудбол с доста импровизации красота и финес да ти е драго да ги гледаш назависимо от краиният резултат приАУТОРИ НОВИЯТ ТРНЬОР напълно развали играта им тя стана дефанзивна неуверена изобщо голям провал страхлив треньор такава е и им играта пълна скука незабавна смяна на треньора и да се молят ама много отново да доиде бате ГОШО ИНАЧЕ НИЩО ДОБРО НЕ ГИ ЧАКА
33
1

17

Джоко преди 5 години
Загубата не е нелепа а съвсем редовна. Да сте видяли гемански *** да се "панра" когато губи в резултата ? Играят спокйно и методично преследвайки победата.
32
6

29

Лудогорец никога не е бил български отбор, а бутиков такъв на един червен престъпник, който сега естествено е то другата страна - винаги със властта.
31
6

21

Отборчето на Киро Гела, престъпникът произвеждащ амфети и на покровителят му Боко Тикавата, наливащ в него милиони на данъкоплатците, претърпя крах.Айде скоро и престъпната групировка ГРОБ, която ежедневно увеличава цените на хляба, тока, водата и всичко и 9 години извършва геноцид над българския народ.
30
6

24

Явно близкият до правителството мафиот Домузов (разбирай от групата на Пра счовците) е свърши парите и смешното му отборче от бежанци, което служи основно за пране на пари свърши курса.
29
3

10

+- преди 5 години
+Бързи, храбри,надъхани(с какво ли не), донякъде технични-Малък "резервоар" физически и мисловентова не е оня Лудогорец!!!
28
1

18

dedo преди 5 години
как го виждам аз - в предишните издания на лига европа най-вече те не играха по-добре, просто другите не си вкарваха положенията, но това не може/ше да продължава вечно, върнете лентата и проверете
27
3

9

Минко 47 - fake до 2 преди 5 години
И аз това щях да коментирам, нагласена работа отвсякъде. Представям си с какви суми изггърмяха българските фенове.

11

Аутори е менте,развали стилът на отбора. На хората им се гледа футбол, а не бъркане на бетон.Гела ще не ще,да му плаща неустойката и шут отзад,защото няма да видят купа с това катеначо.
24
2

12

Аз преди 5 години
Бре каква изненада, бг феновете таман се надъхаха за победа и нашите взеха че паднаха. То всеки път така става, но надеждата умира последна...
23
0

24

чичо Митко преди 5 години
Луноходеца спука гума насред Делиормана.
22
1

18

Наблюдател преди 5 години
При 2/2 си легнах, да не се ядосвам, беше ясна работата. Издъхнаха нашите.Много станаха тези мачове от които ще си вадим поука. За съжаление след Георги Дерменджиев градацията в отбора е надолу, не нагоре. Въпрос на време е да не са и шампион на България.