Германия завърши 2:2 с Унгария и се натресе на Англия

Маджарите с голям мач насред Мюнхен, но стягат багажа
24 юни 2021 07:20, Екип на Dnes.bg
19
Германия завърши  2:2 с Унгария и се натресе на Англия

Германия беше на минути от отпадането, но издрапа до 2:2 с Унгария в мач от група "F" на Евро 2020, игран насред стадион "Алианц Арена".

Бундестимът имаше пълно превъзходство през първото полувреме, но беше поразен още в 11-ата минута, когато Адам Салай вкара с глава. Малко след това Матс Хумелс беше близо до изравняването, но уцели гредата.

Само в рамките на две минути в средата на второто полувреме напрежението ескалира. Кай Хаверц изравни с глава пред голлинията, но германците не можаха да се порадват. Унгарските футболисти отново ги охладиха, защото възстановиха преднината си при изпълнение на център и гол с глава на Андраш Шефер.

Анонимен преди 2 години
Слаба, слаба, слаба Германия. Португалия се изложи срещу тях,и въперки това ги поведе, и пак вкара 2 гола.От три мача няма мач в който германците да са повели. сега срещнат опасен съперник като Англия. Аз ги отписвам. Стърлинг ще ги направи на решето.
15
4

3

Една слаба Германия.Унгария не заслужаваше да отпадне - би Франция, направи 2-2 с Германия, няма от какво да се срамува.Далеч по-тежко е положеното на Германия - падна от Франция - единственият по-силен противник, като Франсетата шибхнаха 3 гола. Срещу среден отбор като Унтария Унгария почна с гол. Държаха здраво фронта 60 минути. Таман германците изравниха - манджарите върнаха за 2-1 след минута. 2-2 стана след много нелепа грешка на унгарския вратар, неразчетено излизане.
14
3

7

И двата отбора са слаби. Унгария отпадат, а Германия също в следващия кръг ако не играят както срещу Португалия. Германия имат 2 лица и в едното са слаб отбор. Унгария просто не са за това първенство на тоя етап.

не е чудно преди 2 години
че простащината е на мода в БГ, модата се задава от медиите и "журналистите", та те така ;)
10
3

12

Феноменален автогол на унгарския вратар!!! От създаването на играта досега. Едва ли ще го достигне някой в следващите 1000 години!
9
19

2

Германец преди 2 години
Ердоган - аут. Путин - аут. Орбан - аут. Поляците и те последни в групата. Добри новини за нормалните и интелигентни европейци. Наздраве :)
8
4

17

Перниканец преди 2 години
K'во значи"натресе се" да питам списвача от днес. На него да му го натресат. Англичаните ще го отнесат четвъртит от немците
7
2

3

Гошо...Тъпото преди 2 години
Ако Молдова беше на Еууропейското,германците сигурно щяха да ги...победят поне с 3 на 2,ама такъв им бил...късмета.
6
10

11

Само Италия ! Италианците нямат нито един църен или мусулманин в отбора !
5
3

10

Едните в началото на мача се търкалят по терена, другите с *** знамена, ще гледаме малко цирк.
4
5

15

Германия се "натресе"?! Германия не се е натресла на никого, а ще играе с абоната си Англия и почти сигурно отива на 1/4 финал, въпреки колебливата си форма. Срещу Португалия- извънземен футбол, но срещу Унгария и Франция- доста колебливо и хаотично.