Красавица ще свири на ЦСКА срещу Ботев за Купата

Срещата е в събота от 13:30 часа на стадион "Българска армия"
11 ное 2020 20:06, Красимир Ангелов
40

Съдийската комисия към БФС назначи Християна Гутева за главен съдия на двубоя от 1/16-финалите за Купата на България между ЦСКА и Ботев Ихтиман. Срещата е в събота от 13:30 часа на стадион "Българска армия".

Гутева е една от най-успешните български и международни арбитри сред жените. В края на миналата година тя ръководи евроквалификацията между Австрия и Казахстан, която се игра на стадиона на Адмира Вакер край Виена.

През 2018 година Гутева е рефер №1 на България сред жените. На 3 декември 2017 тя дебютира като допълнителен асистент съдия в Първа лига на българското футболно първенство в двубой между Берое и Септември.

Асистенти на Гутева в съботния мач ще бъдат Димитър Димитров и Костадин Тановчев, докато четвърти съдия е Иво Андреев.