Левски разплака шампиона Лудогорец в уникален мач

Слабо съдийство беляза победата на сините с 3:2
27 сеп 2014 21:35,
171

Левски изигра най-силния си мач за сезона и постигна страхотна победа с 3:2 над Лудогорец в среща от 10-ия кръг на "А" група, която се игра на "Герена".

Преди този мач 'Сините' бяха наказани за две домакинства без публика, но при завръщането на своите фенове техните възпитаници им подариха най-добрия възможен подарък.

Бедоя откри резултата в 5-ата минута, но гостите изравниха след много спорна дузпа в 15-ата минута чрез Моци.
Това обаче не спря левскарите и те стигнаха до още два гола, дело на Сърмов и отново Бедоя, съответно в 27-ата и 37-ата минути. Гостите стигнаха до още един гол, дело на Вандерсон в 78-ата минута.

Разградчани играха цяло второ полувреме с човек по-малко, след като Кайсара получи директен червен картон за блъскане срещу Данчо Минев.

Реферът Георги Кабаков обаче свири много слабо като цяло. Той отсъди много спорна дузпа, даде пресилен червен картон на Кайсара и спести чист червен картон на Дяков заради плюнка срещу Стойчев.

MW преди 9 години
"Левски разплака шампиона Лудогорец в уникален мач" ..... " спести чист червен картон на Дяков заради плюнка срещу Стойчев" разплакани, наплюти...само на мен ли ми звучи като мач на 6 годишни
131
1

1

Анонимен преди 9 години
Шампион на европейска страна да загуби от Подуяне е срам! Никакви оправдания за Лудогорец! да си изпият горчивата чаша без мръщене. Такова падение никой не е очаквал!
130
3

0

Не мога да приема Лудогорец чужд ми е ако ще и 5Шампионски лиги да спечели.Разград няма футболна история,дух,публика,атмосфера-изкуствено е
129
1

0

Don Tuli преди 9 години
До МИКБраво приятелю! То на тях трябва да им се говори с техния език!!! Само Уевски
128
9

3

СТАР ЛЕВСКАР преди 9 години
Някои много бързо искаха да отпишат Левски, НО СЕГА ЛЕВСКИ ИМ ГО ВРЪЩА!
127
9

4

Мълчете лудогорци та стадион нямате защо не си играете Шампионската лига там на къра,редовни съдийски аванти,та Берое ви размазаха,браво наЛевски-купете си памперси голямо осиране ви чака
126
2

5

До ЗАЩО БЕ, ПЕРУКО!!За това ли ви подариха дузпа бе ******унгел скапан?!
125
7

12

ЗАЩО БЕ, ПЕРУКО!! преди 9 години
Защо не оставихте Лудогорец на мира преди мача с Реал, бе перуко, ти си за обесване!! ЗАЩО БЕ!! Защото не са Левски или ЦСКА, нали, защото ги видяха всички колко са тотално некадърни, и дай сега да спънем единствения отбор който се класира за ШЛ. Така ли бе ***. Ако левски или ЦСКА трябваше да играят с Реал дали щеше да им уредиш мач 3 дена по-рано бе *** долен! Каквото и да е Левски и ЦСКА са едни второразредни отборчета, и тази победа на Левски си беше чиста проба подарък от съдиите.
124
1

7

До umСелчо, научи се да пишеш на латински, преди да използваш латинската азбука, когато Левски играеше красив футбол, бащати си е играл с добитъка на двора!
123
5

1

um преди 9 години
levacite nemogat da se nau4at da igraiat 4ist i krasiv fudbol ve4e 100god. neka se radvat na sme6nite si scenki i divi selski proiavi horata ot goliamoto selo taka se gradialo v goliamoto selo futbol 4obaci da hodoat v avganistan da si pokazvat sinite gazove
122
14

9

С победата си над Лц, Левски нанесе поредния звучен шамар на цскато, след загубата им от Монтана! БРАВО ЛЕВСКАРИ!
121
17

11

ЛЕВСКИ ВЕЧЕ ТРЪГНА НАПРЕД И НЯМА КОЙ ДА ГО СПРЕ! ОЛЕ!
120
14

16

МИК преди 9 години
ГОВЕДАТА ОТ ЛЕСКИ , ЗАЕДНО С ОНЯ *** ГОНЗО , РЕШИХА ДА ПОКАЖАТ АНТИФУТБОЛ ЗА ДА ПОБЕДЯТ ЛУДОГОРЕЦ ... ОНЯ , ЗАВЪРШИЛИЯТ 8 КЛАС ДЕТО СЕ МИСЛИ ЗА МЕНИДЖЪР, РЕШИ , ЧЕ КАТО ИГРАЕ АМЕРИКАНСКИ ФУТБОЛ И ПОБЕДИ ХОРАТА , ГОТВЕЩИ СЕ ЗА ПРОФЕСИОНАЛЕН МАЧ С РЕАЛ МАДРИД Е ПОКАЗАЛ КАК МОЖЕ ДА СЕ ПОБЕДИ ШАМПИОНА .... ГОНЗО , ГОНЗО ...ДОКАТО ЛЕВСКИ ДЪРЖИ ТАКИВА НЕГРАМОТНИ МОМЧЕТА КАТО ТЕБ ОЩЕ ДЪЛГО ВРЕМЕ ЩЕ КРЕТА В СРЕДАТА НА ТАБЛИЦАТА ... НА ВАС ВИ ЛИПСВА ...ВЪЗПИТАТЕЛНИЯТ ПРОЦЕС . ОТ 35 ГОДИНИ , ДОСЕГА ...
119
12

15

ако някой си мисли,че Разград е(български) град дълбоко се лъже рязанград е отдавна турски вилает,благодарение на политиката на продажната седерастия,там българска реч не може да се чуе ,кой не вярва да отиде и да види с очите си,затова всеки истински българин трябва да подкрепи отбора на Реал Мадрид,,защото кой подкрепя лапникурец,подкрепя турция