Ювентус надви Лацио в Рим

Взе трите точки с 3:0
0
Снимка: Ройтерс

Пол Погба и Карлос Тевес съсипаха Лацио и донесоха победата с 3:0 на Ювентус в Рим. Французинът вкара 2 гола, а аржентинецът добави попадение и асистенция за крайния успех.

Благодарение на трите точки Юве остава на три пред втория в класирането Рома, който също взе победа днес. От началото на сезона Старата госпожа вече в 9 кръга не е допускала гол във вратата си.

Погба откри в 25-ата минута след хубава контраатака и пас на Тевес. Малко след това французинът удари и гредата. След почивката Тевес покачи на 2:0, а след това отново Погба беше точен след пас на Перейра.

Французинът за втори път в кариерата си вкарва 2 гола в един мач от Серия А. Той вече има 3 попадения срещу Лацио, който е любимият му съперник.