Левски си върна лидерството след победа над Славия

Прохазка и Джереми де Ноойер вкараха за 2:0 за "сините"
29 ное 2015 20:28, Красимир Ангелов
10

Левски си върна първото място в "А" група, след като победи Славия с 2:0 в столичното дерби от 17-ия кръг на "А" група.

Роман Прохазка откри резултата на "Герена" в 16-ата минута с хубав прехвърлящ удар, а в края на първото полувреме Джереми де Ноойер вкара първия си гол за Левски в 18 двубоя с плътен изстрел.

Възпитаниците на Стойчо Стоев през цялото време играха с настроение и успехът им можеше да бъде далеч по-убедителен, ако не бяха пропуските пред вратата на Марио Кирев. Въпреки това, столичани взеха 3-те точки и вече имат 34, а преследвачите Лудогорец и Литекс са с по 31 т.

В следващия кръг Левски има тежко гостуване на Берое в Стара Загора, докато "белите" приемат Монтана. Мачовете са съответно на 2-ри и 3-ти декември.

шампиони преди 8 години
Пр***сетaтa ще се пръснат от злоба! :D САМО ЛЕВСКИ! Честита победа на цяла синя България!
3
11

4

Е поради това се срамим да се наречем Българи. Не всеки леффскар е манг.ал, но всеки *** е леффскар СИНИТЕ В ЕВРОПА или ИСТОРИЯТА НА РЕЗИЛА! Левски - Гурник Забже 3-2Гурник Забже- Левски 2-1Това май вече не е много добре! КНК 71-72Левски-Спарта Ротердам 1:1Спарта Ротердам-Левски 2:0АБЕ КАКВО СТАВА БЕ!? КЕШ 74-75Левски-Дожа Уйпещ 0:3Дожа Уйпещ-Левски 4:1 - Левски отпада с общ резултат 1:7...Това е първият ГОЛЯМ от серията ГРАНДИОЗНИ РЕЗИЛИ на синият отбор! УЕФА 80-81Динамо Киев-Левски 1:1Левски-Динамо 0:0Левски-АЗ67 1:1АЗ67-Левски 5:0 !!!Нова ГРАНДИОЗНА евроепопея
2
11

4

мм преди 8 години
шампион ще е лудогорец, просто играта е на светлинни години, много слабо играят левски