Уест Хям нокаутира Ливърпул в 120-ата минута

Анджело Огбона класира "чуковете" напред за ФА Къп
10 фев 2016 10:30, Красимир Ангелов
2

Уест Хям изхвърли по драматичен начин Ливърпул от ФА Къп. В преигрването редовното време завърши 1:1, а 120-ата минута на продълженията "чуковете" нанесоха своя съкрушителен удар с гол на италианския бранител Анджело Огбона.

Двата отбора изиграха много силен мач с куп положения пред вратите и три греди, като "мърсисайдци" определено могат да съжаляват, че напускат турнира.

Михаил Антонио даде аванс на "чуковете" в края на първото полувреме, а малко след почивката завърналият се след контузия Фелипе Коутиньо изравни. В началото на продълженията Бентеке изпусна златен шанс да донесе победата на Ливърпул, а в последната минута Уест Хям избухна с победен гол на защитника Анджело Огбона и така продължи в следващата фаза.