Българинът с победен гол в четвъртфинален плейоф срещу Бари
Обновена: 26 май 2016 16:14 | 26 май 2016 15:52, Красимир Ангелов
1
Снимка: Булфото

Андрей Гълъбинов вкара победен гол за своя Новара в четвъртфинален плейоф за класиране в Серия А. Българският национал влезе като резерва в 66-а минута на мястото на Евакуо и в продълженията на мача отбеляза за успеха с 4:3 като гост на Бари.

Новара водеше с 3:0 до 59-а минута, но позволи на Бари да изравни за 3:3 до края на редовното време. Гълъбинов вкара ценния четвърти гол за Новара в 114-а минута.

Новара удържа победата, макар че игра с 10 души след втори жълт картон на Лоренцо Дикман в 107-а минута.

В следващия етап от плейофите Новара излиза среща Пескара.