Ники Михайлов спаси дузпа и точка за Мерсин

Денизлиспор получи 3 дузпи за 9 минути, мачът завърши 2:2
26 сеп 2016 10:30, Красимир Ангелов
10
Снимка: Булфото

Българският вратар Николай Михайлов спаси дузпа при равенството 2:2 на Мерсин като гост на Денизлиспор в мач от петия кръг на втория турски футболен ешалон.

Домакините получиха общо три дузпи в рамките на девет минути между 60-ата и 69-ата, като първите две бяха реализирани от Баръш Йорюджю, но при третото негово изпълнение от бялата точка Михайлов успя да избие в корнер и запази резултата 2:1.

Гьокхан Акан донесе точката на гостите с точен изстрел в 84-ата минута. Денизли е пети в класирането с 8 точки, а Мерсин е седми с точка по-малко. Лидер е Малатияспор с 10 точки и мач по-малко.