ЦСКА - София с нулево равенство срещу Ботев

Двата отбора завършиха с десет души
23

ЦСКА-София получи пореден удар по шампионските си мераци в Първа лига. В напечен двубой с много искри по терена "червените" завършиха 0:0 при гостуването си на Ботев (Пловдив). Двата отбора завършиха с по десет души на терена.

В края на първото полувреме Давид Сиамо от ЦСКА-София бе изгонен за удар с лакът в лицето на Тодор Неделев. В средата на втората част пък Стенио от Ботев получи червен картон, след като настъпи падналия на тревата Петрус Бумал.

"Армейците" имаха по-добрите шансове за гол, но Руй Педро и Станислав Манолев профукаха най-добрите положения пред вратата на пловдивчани.

Така тимът на Едуард Йорданеску продължава лошата серия при гостуванията си извън столицата с четвърти мач без победа, при която има едва един отбелязан гол.