Реал удари жестоко Барса, попари каталунците в края

Рамос изравни в 90-ата минута на "Ноу Камп"
Обновена: 3 дек 2016 19:44 | 3 дек 2016 19:36, Веселина Йорданова
3

Барселона претърпя жесток удар, след като тимът изпусна нелепо победата срещу Реал Мадрид в голямото "Ел Класико", което завърши при реми 1:1. Срещата бе от 14-ия кръг на Примера дивисион и се игра на "Ноу Камп".

Домакините демонстрираха доста голямо желание за трите точки и поведоха след попадение на Суарес в 53-ата минута, но в 90-ата Рамос изравни за "кралете" и донесе точката на тима.

Това е много сериозен удар за каталунците, които записаха трето поредно шампионатнo реми.

След този мач Реал е лидер с 33 точки, докато каталунците са на втората позиция с 27 пункта. По този начин разликата между двата тима от 6 точки се запазва.

Спорните моменти не липсваха, тъй като и двата тима имаха претенции за дузпа през първото полувреме.

Преди тази среща двата тима си бяха разменили по три победи в последните шест мача между двата тима, а с това реми се слага край и на серията на Реал от шест поредни шампионатни успеха.