Отборът на Мъри Стоилов яде здрав бой в Лига Европа

Астана падна с 0:3 от Йънг Бойс в среща от Група "В"
2

Астана, с треньор Станимир Стоилов, загуби с разгромното 0:3 от Йънг Бойс в среща от Група "В" на Лига Европа.

Това бе последна среща от груповата фаза на турнира, след която момчетата на Мъри Стоилов отпадат от надпреварата.

Иначе първото полувреме в Швейцария бе повече от скучно, без почти никакви голови положения пред една от двете врати. В средата на второто полувреме Йънг Бойс нанесе три свирепи удара. В 63-ата минута Микаел Фрей вкара за 1:0. Четири минути по-късно Оаро заби уникален гол за 2:0.

Това обаче не бе всичко. В 71-ата Торстен Шик се озова на чиста позиция и без проблеми направи 3:0.

В другата среща от групата АПОЕЛ (Никозия) удари с 2:0 Олимпиакос. За АПОЕЛ цял мач игра българинът Живко Миланов. За следващата фаза на Лига Европа се класират кипърци и Олимпиакос.