Руи Педро стана герой за ЦСКА в Стара Загора

"Червените" победиха измъчено Берое с 1:0
Обновена: 25 фев 2017 17:05 | 25 фев 2017 17:05, Веселина Йорданова
13

ЦСКА-София спечели измъчена победа 1:0 над Берое в Стара Загора. В герой за "червените" отново се превърна Руи Педро, който с късен гол в 87-ата минута донесе трите точки на своя отбор.

Късната драма се получи точно както преди седмица в Каварна, когато ЦСКА-София спечели с 2:0 над Черно море с голове в последните пет минути именно на Руи Педро.

"Червените" имаха пълно превъзходство през целия мач, но направиха доста пропуски пред вратата на заралии. С успеха тимът на Стамен Белчев събра 41 точки и остава на трето място.