Едва 33-ма задържани преди и след дербито. Мачът – спокоен

33-ма души са задържани преди, по време и след футболната среща между отборите на "ЦСКА- София" и "Левски".

Арестуваните са носили в себе си забранени предмети, пиротехника и наркотични вещества.

Още по темата

Не бяха допуснати сериозни нарушения на обществения ред преди, по време и след футболната среща между двата отбора на Националния стадион "Васил Левски", похвалиха се от МВР.

След края на столичното дерби, съгласно изготвения план, на стадиона бяха забавени привържениците на победилия отбор до оттеглянето на противниковите фенове.

В дербито от предпоследния 35-и кръг в Първа лига "ЦСКА-София" победи "Левски" с 3:0.

Давид Симао откри резултата за ЦСКА-София още в първата минута на двубоя след гол от пряк свободен удар. След почивката Густаво Кулма вкара второ попадение за "червените" в 67-ата минута, а в 82-ата отново Симао направи резултата класически.

Загубата не позволи на Левски да измести своя съперник от второто място в класирането, като разликата между двата отбора вече е пет точки.