Руснак изхвърли Григор Димитров от турнира във Вашингтон

Българинът приключи участието си след загуба от Медведев
21

Григор Димитров приключи участието си на турнира във Вашингтон, след като загуби срещата си срещу Даниил Медведев. Българинът отстъпи категорично в два сета след час игра с 4:6, 2:6.

Това беше едва втори мач между Григор и Медведев, като Гришо имаше една победа, а руснакът възстанови баланса.

В първият сет двамата тенисисти взимаха подаванията си, като в петия гейм нашия тенисист допусна пробив за 3:2. Григор го върна, но отново бе пробит за 4:3 и в крайна сметка Медведев го затвори с 6:4.

Вторият сет започна с първа възможност за Григор да пробие в четвъртия гейм, но я пропусна. В следващия гейм Димитров беше пробит, след което мачът се доигра и така Медведев се класира на 1/4-финалите.

21
Още по темата: Григор Димитров
20
3

4

Фенъ преди 6 години
Мачкъййййййййййййййй Дришооооооооооооооо :)
19
6

2

Анонимен преди 6 години
Днес бг , големи *** сте , заглавието е абсолютно лицемери , вървете по дяволите.

Мечока Гри преди 6 години
Не е страшно силен съперник да те бие. Страшно е да играеш все по-зле и по-зле.Гледах част от мача.Доколкото ми издържаха нервите. Някога един от най-великите тенисисти целуваше корта след като едва 'победи" Гри, а сега тази пуста мрежа, дали не я повдигаха нарочно, когато насочваше топката към нея???Гри не разбра, че "светските" му прояви не ги сафери никой.
16
2

12

Обективен преди 6 години
Реалните възможности на нашия Гришо в момента са за 8-мо до 30-то място в ранглистата, което само по себе си е адски много и е голям успех. Има над какво да поработи Гришо, както и за да се задържи в челото на класацията, където е сега, така и за евентуално по-добро класиране. Медведев - отдавна го следя, става все по-добър и от него много може да се очаква, но бъдещето ще покаже. Не е срамно да загубиш от Медведев. То и Вавринка загуби от него на Големия шлем още в началото.
15
2

9

morelini преди 6 години
Както и писах преди ще я кара на приливи и отливи...Няма манталитета...психическата нагласа да бъде номер 1...Ще се лута насам натам....явно това са му възможностите.Хората постепенно надграждат постигнатото Гришо....стига до 8,..после до 40...после до 10то...после до 30...и така...
14
2

14

На *** пак му разписаха пътният лист за Аскьой.......
13
4

6

do 3 Ако на Шарапова викаш баба...малко си изпростел. Само с 4 години е по-голяма от него.Тя на 30 той на 26. Виж...за Шерцингер мога да се съглася с 13-те им години разлика.
12
2

6

лупи преди 6 години
Да свиква! Идва новата смяна и тя тренира и се развива. Зверев е още едно младо л.е.к.е, но беше прав,че не слага Григор в никакви сметки.
11
6

6

Нищо де нали видя къде е Капри.То за едно селянче и това не е малко все пак.
10
4

8

Тръца асковска и биха шута.Ел класико............парагуайГолямото падане е в ход.До края на годината АУТ от топ-20.Догодина АУТ от топ-50.