Бразилия взе победата над Коста Рика с 2 гола в продължението

Коутиньо и Неймар герои за "селесао" в труден мач
Обновена: 22 юни 2018 17:05 | 22 юни 2018 17:05, Красимир Ангелов
15

С голове на Филипе Коутиньо и Неймар в добавеното време Бразилия измъкна труден успех с 2:0 срещу Коста Рика в мач от група Е на Мондиал 2018.

"Селесао" се измъчи срещу сгъстената защита на Коста Рика и мачът вървеше към равен, но в самия край Коутиньо вкара втория си гол на шампионата, а след това Неймар затвърди трите точки на тима.

Бразилците започнаха лежерно, без агресия и трудно пробиваха в добре подредената защита на костариканците. "Селесао" имаше тотално превъзходство във владеенето на топката през първото полувреме, но тимът отправи един-единствен удар в очертанията на вратата - на Марсело в самия край на първата част.

Подробности за мача четете в Gol.bg

15
14
4

7

Как точно съдията реши мача, че не разбрахме :) ? Гола влезе 2 ми след продължението ...всеки мач има 3 4 5 минути продължение. Второ защо Коста Рика не вкара в продължението? :))) отворко.
13
5

6

Отново за кой ли път мачът се решава в последните минути от съдията.Жалко за Коста Рика.

15

90 минути ходене по мъките.................накрая късмет за Бразилия!
9
1

11

С тая игра на Бразилия им давам най-много 1/4 финал!
8
1

12

Неймар беше гола вода.............но голям артист и симулант, заслужаваше да бъде изгонен, но съдията го помилва!!!
7
1

11

Слаба Бразилия, ако не беше първият случаен гол в 91 минута, мачът беше равен .
6
10

4

Браво. Бразилците са с пъти по-добри, а Коста Рика се разминахме с малко. Второто полувреме не направиха нищо.
5
2

7

Да! И аз спечелих 1200 лв от БЕТА :)Ама голям зор! НАЗДРАВЕ :)1 МЕСЕЦ СВЕТЪТ Е ФУТБОЛ :)
4
4

26

ПСЖ преди 5 години
Прехваленият татуиран рoм Неймар - жалък симулант!
3
12

7

Браво . Онея нямат място на световното 80 мин на вратата седяха.