Първа лига се завърна с драма: Витоша обърна Дунав

С мача бе даден старт на новия сезон в родното футболно първенство
Обновена: 20 юли 2018 20:42 | 20 юли 2018 20:41, Красимир Ангелов
10

Витоша Бистрица направи пълен обрат срещу  Дунав Русе и спечели с 2:1 в първия мач от новия сезон на Първа професионална лига.

На полувремето русенци водеха с 0:1, след гол на своя нападател Ахмед Ахмедов. През второто полувреме обаче момчетата на Росен Кирилов стигнаха до обрата с голове на Наско Милев 62-дузпа и Стефан Христов 64 минута.

Срещата завърши с 3 червени картона в последната минута, които бяха дадени на Анти Рениа (Витоша) 90, Петко Цанков (Витоша) 90, Красимир Станоев (Дунав) 90.