ЦСКА записа трета поредна победа, би Славия с 1:0

Единственото попадение в мача вкара Али Соу
Обновена: 9 ное 2019 19:34 | 9 ное 2019 19:34, Красимир Ангелов
10
Снимка: Булфото

ЦСКА записа трета поредна шампионатна победа, след като надви с 1:0 Славия на стадион "Българска армия".

Така "армейците" успяха да излязат от кризата, след като записаха три победи от три мача (4:0 срещу Етър, 2:0 срещу Черно море, 1:0 срещу Славия) и регистрираха впечатляваща голова разлика от 7:0.

Единственото попадение в мача срещу "бялата лавина" на Венци Стефанов вкара Али Соу в 66-ата минута.

По този начин ЦСКА се затвърди на четвъртото място в класирането с 31 точки и изостава на 8 от върха, където е Лудогорец. Разградчани обаче имат мач по-малко. Славия е на пета позиция с 23 точки.