Ливърпул сломи Уест Хям и направи нова крачка към титлата

Гаф на Лукаш Фабиански помогна за 18-ата поредна победа на "червените"
25 фев 2020 08:50, Красимир Ангелов
9

Ливърпул постигна очаквана, но много трудна победа над Уест Хям с 3:2 в 27-ия кръг на Висшата лига и отново води с 22 точки.

"Червените" изравниха рекорда на Манчестър Сити от 18 поредни успеха, но трябваше да правят обрат, след като в началото на второто полувреме се оказаха с изоставане от 1:2.

Огромен гаф на вратаря на гостите Лукаш Фабиански обаче помогна на хората на Юрген Клоп да се върнат в мача и да стигнат до триумфа, като вече имат 79 точки. Чуковете остават с 24 в опасната зона, но могат да вземат доста позитиви от това представяне.

Всичко за мача четете в Gol.bg

9
6
2

0

Анонимен Алкохолик преди 4 години
Много болка в тези манафски фенове тези дни. Щом не си гледал мача не си видял всичко Особенно първото полувреме Фабиански изкара доста коварни удари на Мане и Салах. А за феновете на *** само да припомня. 2 мача, 3 несправедливо отменени гола за съперниците им, 1 спестен чист червен за Магуайър, 1 дуспа и гола на Марсиал от засада. Колкото и да ви бута Аткинсън накрая пак ще сте най много ЛЕ. Толкова за този средняшки тийм
5
0

3

Ром"с преди 4 години
Гледах репотаж от мача,не мача,но това което там видях ,то Ливърпул беше по-добрият във всички аспекти ...а за Фабиански ...не видях да е "извадил" нещо стоещо,да игра добре в два-три епизода които имаше към него и имаше и греда,да скачаше налево-надясно когато минаваха топкте около врата...но вторият гол-това е детска грешка ,тъй да се лови топка...единото колено на газона ... в дет отбори се учи ...а психологически изкарва играчи от мача... .