Ливърпул затъва! Шампионите паднаха и от Фулъм

Червените допуснаха поредна домакинска загуба на "Анфийлд"
Обновена: 7 мар 2021 18:48 | 7 мар 2021 18:48, Красимир Ангелов
5

Кошмарът за Ливърпул няма край! Шампионите на Англия продължават да носят неприятни емоции на феновете си, а загубите следват една след  друга.

Мърсисайдци допуснаха 6-а поредна домакинска загуба във Висшата лига, след като загубиха с 0:1 от Фулъм, като серията от поражение на "Анфийлд" е абсолютно безпрецедентна.

Силно първо полувреме донесе решителния гол на Котиджърс, които много добре в тези минути и продължават похода си към спасението, като вече имат 26 точки, колкото и Брайтън, но са с малко по-лоша голова разлика.

Ливърпул пък остава с 43 и шансовете за място в топ 4 намаляха още повече, а сривът е наистина грандиозен.