Локо Пловдив надигра ЦСКА на свой терен

Двубоят беше решен в последните 15 минути
Обновена: 15 май 2021 22:13 | 15 май 2021 22:12, Веселина Йорданова
33

Локомотив Пловдив победи ЦСКА на своя стадион с 2:0 в дербито от 3-ия кръг на плейофната фаза на Шампионската група в Първа Лига.

Двата тима изиграха здрав двубой, който бе решен в последните 15 минути на мача. В 75-тата минута реферът Георги Давидов отсъди спорна дузпа за домакините след преглед на ситуацията със системата ВАР. Димитър Илиев застана зад топката и не остави шансове на Димитър Евтимов. В 84-тата минута Илиев отново се разписа и оформи крайния резултат.

Така "смърфовете" взеха аванс от 3 точки пред "армейците" в битката за второто място. До края на шампионата Локомотив Пловдив има домакинство на ЦСКА 1948 и визита на Арда в Кърджали. Пред ЦСКА пък предстои гостуване на 1948 на Националния стадион "Васил Левски" и домакинство на Берое (Стара Загора).

Подробности четете на Gol.bg

33
10
3

4

arda преди 2 години
време е всички фенове на Левски да подкрепат АРДА сещу ЦСКА -СЕНЕГАЛ Българските момчета имат нужда от подкрепа за да спечелят мача...успех АРДА ....
9
13

9

6 преди 2 години
И дузпата и фалът при втория гол бяха фалшиви ,симулативни падания.Съдията некадърник ли купен .Е как да има футбол у нас притакова съдийство ?С тези номера Локо няма бъдеще!