ЦСКА надви Ботев във Враца, записа важна победа

Кои бяха голмайсторите в двубоя?
Обновена: 19 сеп 2021 20:18 | 19 сеп 2021 20:14, Веселина Йорданова
8

ЦСКА удари с 4:2 Ботев във Враца и записа важна победа в битката за шампионската титла.

Домакините откриха резултата чрез Дориан Бабунски в 7-ата минута, но "армейците" направиха пълен обрат още до почивката с голове на Георги Йомов (16) и Брадли Мазику (39).

ЦСКА направи 1:3 в 50-ата минута, когато се разписа Баи, но това не бе всичко. Ботев върна едно попадение чрез резервата Мирослав Маринов (72), а Йомов оформи крайното 2:4 в 81-ата минута.

Така ЦСКА се извини пред феновете си за разгромната загуба с 1:5 от Рома преди дни в групите на Лига на конференциите и ще чака с приповдигнато настроение гостуването си на Хебър в турнира за купата на България.