ЦСКА с убедителна победа срещу Хебър

"Армейците" не оставиха съмнения кой е по-класният отбор
Обновена: 22 сеп 2021 20:25 | 22 сеп 2021 20:25, Веселина Йорданова
6

ЦСКА постигна убедителна победа с 3:0 срещу Хебър в мач от 1/16-финалите на турнира за Купата на България. Двубоят трябваше да се играе в Пазарджик, но домакините не успяха да вкарат стадиона си в ред и срещата се проведе на стадион "Българска Армия".

Стойчо Младенов бе направил някои промени в състава си. Георги Йомов, Томас Лам, Юрген Матей и Карло Мухар останаха на резервната скамейка.

Въпреки това "армейците" не оставиха съмнение за това кой в по-класният отбор и още през първата част пронизаха своя опонент три пъти. Жорди Кайседо се разписа в 25-а минута, а само две по-късно Ахмедов покачи на 2:0. Кайседо отбеляза третия си гол в 41-а минута и направи резултата класически.