Левски удари със 7:0 ЦСКА-София при юношите

„Сините“ са лидер във временното класиране
23 мар 2023 15:58, Александър Попов
11

Юношите на Левски до 14 години разгромиха със 7:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от ЦСКА-София в мач от 18-ия кръг на Столичното първенство.

Хеттрик за водения от треньора Милен Гаджев отбор вкара Андрей Нешев - в 17-та, 38-та и 46-та минути, два гола добави Габриел Йорданов – в 59-та от дузпа и 70-та минути, а по веднъж се разписаха Ернан Ангелов в 29-та и Денис Милетиев в 58-та минута от дузпа.

„Сините“ са лидер във временното класиране с 46 точки – със седем повече пред втория „Славия“.