Ще се става рано: Гришо почва Едмънд утре от 05:30

Двамата са играли помежду си 2 пъти, българинът - победител
22 яну 2018 12:15, Красимир Ангелов
53

Организаторите поставиха двубоя между Григо Димитров и Кайл Едмънд като последен за дневната сесия във вторник, докато Рафаел Надал и Марин Чилич ще премерят сили през нощта.

Всички мачове на сингъл ще бъдат проведени на централния корт – Rod Laver Arena. Срещата на българския тенисист ще започне не по-рано от 5:30 сутринта.

Григор и Едмънд са играли помежду си 2 пъти, като българинът излиза като победител и от двете срещи.

И двата им мача са били на хард, като последният от тях бе в началото на месеца в Бризбън – Димитров го спечели с 6-3 6-7(3) 6-4.

Още тенис новини четете в Gol.bg

53
26
0

2

Анонимен преди 6 години
До Че Гевара - пак ше те утрепат! кастро винаги ставаше рано!
25
3

10

Аз мисля въобще да не лягам от мерак. Отивам в църквата и се моля до 5часа да победи Гришо , след това си лягам и ставам за резултата .
24
3

8

Andreshko преди 6 години
"Гришо почва Едмънд утре от 05:30". Не е важно,че Гришо почва Едмънд,по-важното е дали ще го довърши...

Arsenal преди 6 години
Гришо, чакаме с нетърпение да смажеш Едмънд, успех!!!
21
3

21

Най-силните преди 6 години
Надал-ЧиличГришо-ЕдмъндСандгрен-ЧънгФедерер-БердихТова са четвъртфиналите при мъжете.Изключително интересни срещи.
20
2

12

Мачкай Гришо! преди 6 години
Няма слаби тенисисти на турнира. Кайл Едмънд също е много силен и ще се опита да победи нашия Гришо, както направиха доста други на този турнир, побеждавайки тенисисти, които са много по-напред в ранглистата. Сега на четвъртфинал ще се срещнат 97-ия в ранглистата Сандгрен, победил 5-ия в ранглистата Доминик Тийм и 58-ия в ранглистата Чумг, който току-що победи Джокович с 3:0 сета. Един от двамата ще е на полуфинал.

5

do 14 Джоко защо изобщо го споменаваш? Сърбинът не е играл половин година и няма нищо общо с най-добрата си форма. Играе на 70% от възможностите си.
17
25

11

Как ли пък няма да ставам в 5 да гледам Пинко Розовата пантера от Хасково.

20

Успех на Гришо. На турнир от Големият шлем, слаби тенисисти няма и всеки може да победи всеки. Днес имаше поредното доказателство - Тийм загуби от Сандгрен, който е 97-ми в ранглистата. Джокович в момента губи от корееца Чунг, но мачът не е завършил - 2:0 сета за Чунг и води с пробив в третия сет при 3:1 за Чунг. Кайл Едмунд е много наточен за победа, както и всички останали на този турнир. Да стискаме палци на Гришо да покаже добрата си игра и да отиде на полуфинал.
13
8

26

Няма да има по-голям кеф да видя нашия как пребива Надал и се изправя на финал от Голям Шлем срещу идола си Федерер.
12
6

30

Григоре, време е да си го върнеш на Надал за миналата година на полуфинала! Смачкай го!
11
7

27

Евала ! преди 6 години
Евала , Гришо , никога не забрави , че си българин ! Успех !
10
14

14

до 9 Кое му е късметлийското с Кириос пък на нашия? В последния им мач гръка го уби от бой.