BGONAIR Live

12 милиона за ново българско кино


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Мислещ
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Под Прикритие е що-годе нормален филм, но не е нищо особено.Като за начало да си върне държавата Бояна Филмс, А???
отговор Сигнализирай
7
do mAPk
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Tup si. Ama mnogo si tup...
отговор Сигнализирай
6
Данъкоплатец
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Помня преди време как една от киноиндустрията се оплакваше по време на интервю "Хората вече не ходят на кино. Не знам, може би (!!!) трябва да се насочим към правенето на филми които хората искат да гледат."Е, чак пък толкова, миличка! Не се тревожи, вашето финансиране идва от данъкоплатеца, не е като в холивуд където пари получаваш само ако някой иска да ти гледа филмите.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да ,филма ще е за османското присъствие в батак
отговор Сигнализирай
4
435
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
12 милиона са нищо пари за киноТо за една комедия трябват 20 милиона
отговор Сигнализирай
3
аз
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
и колко от тези 12 милиона РЕАЛНО ще отидат за кино ? особено с този "министър"-алкохолик, който за никакъв джудж не става
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Екипът заснел "Под прикиритие" да направи още няколко такива сериала на същата или подобна тематика . . . Много от нещата макари пресилени са истина от нашата действителност ..
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Новината е добра, защото имаше индикации, че парите ще са много по-малко.
отговор Сигнализирай
Новини