BGONAIR Live

Автобус гори като факла на Орлов мост. Няма пострадали

Инцидентът станал в бус-лентата преди кръстовището на "Цариградско шосе"

Автобус гори като факла на Орлов мост. Няма пострадали


Автобус от градския транспорт на София се запали на бул. „Цариградско шосе“, близо до Орлов мост.  Няма пострадали при инцидента, съобщиха от Центъра за градска мобилност. По тяхна информация автобусът се е самозапалил.

Колата се намира в бус-лентата преди кръстовището на бул. "Цариградско шосе" и бул. "Евлоги Георгиев".

Инцидентът е станал малко след 9 ч. в лентата в посока центъра на града.

Движението не е спряно. На мястото вече пристигнаха пожарни автомобили.

От Столична община допълниха, че автобусът не е превозвал хора. Той е бил повреден и е бил каран за ремонт, когато е пламнал.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата