IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Вашингтон може да нанесе нов ракетен удар в Сирия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
A бе , мислите, че при една война Русия ще е победител? Чавка ли ви е изпила и малкото мозък в главите ви.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Нещо почват да ме плашат разни персони с боядисани в жълто редки косици! Не ми харесва погледа на Борко! Неговият остров е толкова малък и уязвим, че ще направи по-добре да се държи мирно и прилично! Кримската война от XIX век няма да се повтори. Русия си направи изводите от нея.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
До Анонимен 3Прогнозите ти за "може би дори и на повече от хиляда американски войника" са смешни. Ако се започне война между която и да било от споменатите страни и Щатите,Пърл Харбър, Гуадалканал и Окинава ще им се сторят игра на стражари и апаши! Вмомента руската армия, авиация и флот превъзхождат технически американските аналози. Не и количествено - там Русия има превъзходство само в сухопътните сили - танкове, артилерия всякаква - от оръдия и минохвъргачки до системи за залпов огън.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
До Анонимен 5Опасявам се, че по-скоро гражданството за тях е досадна формалност, тъй като разполагат с неограничен парично-властови ресурс, войната е просто средство за правенето на бизнес и в този смисъл всяка следваща ще ги направи още по-богати, а неандерталците имащи задачата доброназорно да присъстват и участват в техните планове сме всички ние, за съжаление...
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 16 Не харесвам 9
Ким ще даде такъв урок на САЩ, че те ще си *** раните поне 20 години.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 27 Не харесвам 6
Третата световна война , гибелна за човечеството на земята идва провокирана от безмозъчните военнолюбиви неандерталци от Англия и САЩ.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 23 Не харесвам 7
Това ще е последната грешка на САЩ!!!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
Обединени, Русия, Иран и С. Корея, въпреки, че не могат чак да победят САЩ във война, могат да им окажат доста продължителна военна съпротива - може да продължи дори повече от месец. Ще разкъсат американските части по цялото земно кълбо и това ще доведе до загубата на стотици, а може дори и на повече от хиляда американски войника.Това няма да се посрещне добре от американското общество, ето защо американците ще се опитват всячески да избегнат такава война.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Наумили сте си го, добре!Правите го, оки. Ясно е, че макар и с половин уста и нещо нечленоразделно, повечето шефчета в ЕС ще ви подкрепят.Но бъдете така добри, да си поемете и всичките вересии и последици, като започнете с последващата поредна вълна от мигранти, а не на жаргон да ми обяснявате как всяка коза за своя си крак.
отговор Сигнализирай
1
Както
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
пееха някога клуб НЛО положението никак не е розово!
отговор Сигнализирай
Новини