IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Експерти: Нежеланието на Радев за правителство ще мотивира партиите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
баба мара
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
всички ..........лози са много противни не се ли усещат че са досадни от сутрин довечер по медиите и само прос-то-тии никои не ги гледа и слуша
отговор Сигнализирай
8
Руси
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Какво правителство ? Не ни губете времето с празни приказки !
отговор Сигнализирай
7
Пешко
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тези са опротивяли. Това са дежурните "експерт" и при вида им подскачаш за дистанционното.
отговор Сигнализирай
6
Пипо
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Ама разбира се, Радев е голямата пречка за моята безгранична любов към всичките тези изгнили, корумпирани, продажни лешояди в парламента. Целенасоченото обръщане последните 2 - 3 десетилетия на парламента и министерствана на някаква смесица от публичен дом и къщата на Биг брадър няма нищо общо с това, че от 20 години не съм гласувал.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
"да не дадат на президента да съставя правителство" - Е Тоя изби' рибата!!?!?? От сума ти време Президента е лишен от власт да съставя служебния кабинет, ама сега той виновен. По Серковци некадърни.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 2
Парламента избира и гласува за правителството ! Радев само дава мандатите на партийте.Боже пази България от такива експерти!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 3
Изглежда и Буруджиева е на хранилката.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 5
Как тези "експерти"разгадаха желанията на президента,след като той непрекъснато повтаря,че иска да има правителство?За какво са му главоболия със служебници,които не може пряко да контролира?
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
Ясен бе сигналът на крещящогрухтящ глас от Пеевски, че готов да купи изцяло новите избори за да е едноличен премиер. Или всички трябва да са супер умствено ампутирани за да не схванат какво всъщност Пеевски изгурхтя или всички са купени от него за да се правят че не чуват високодецибелното му грухтене как ДПС Ново Начало е готово за нови избори и че те ще са ПЪРВА политическа сила и че ТОЙ ще е премиер.
отговор Сигнализирай
Новини