BGONAIR Live

Българската пиар общност активно използва изкуствения интелект


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Иван
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
Досега 240 депутат и правителства с криеха зад простаашки обяснени , че толкова са си можели. То Боташ то галопиращи цени то ниски заплати то ниски пенсии.Е сега идва ИИ него как ще лъжат като му пипат тока.ИИ сам ще се научи да псуува и ще упоменава на цялата шайка бивши настоящи избранници и сметките и имотите и далаверите по всички континенти.ИИ ще добавя към всяка тяхна лична придобивка и много поздрави по майчина линия до десето коляно и накрая ще дръпне шалтера на селските тарикати
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
Май трява да поръчате 240 ИИ за едни дето и ПР специалиститене могат да им прикрият липсата на естесвен интелект.На Шиши 2 му поръчайте че с тва тялос един не може.
отговор Сигнализирай
6
Само така! Браво!
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
Там където липсва естествения се ползва изкуствения! Има ли толкова много още? Лесно е да си npocm, но е трудно да не ти личи!
отговор Сигнализирай
5
Ангелина
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
"Българската пиар общност" и без това и досега плагиатстваше ,а не използваше собствените си знания и умения. Добре ,че дойде времето на "изкуствения интелект" ,който да прикрие липсата на естествен интелект .Изкуственият интелект е полезен само за тези ,които го ползват ,чрез своя естествен интелект ,иначе същия може да бъде дори опасен и вреден,когато не се използва по предназначение ,по същия начин като останалите съвременни технологии до момента ,които се използват за престъпления .
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
Изкуствения интелект ли ви каза за всичко да е виновен Пеевски, да ви пикам на липсата на интелект!
отговор Сигнализирай
3
възбуден
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
2
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
Пиар е ефективен само за слабоyмните
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
Така е, като си нямат естествен..
отговор Сигнализирай
Новини