IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Христо Крушарски: Тодор Славков се беше усамотил, помоли ме да ползва къщата

Намерила го е жената, която се грижи за домакинството

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

Президентът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски потвърди, че къщата за гости в казанлъшкото село Асен, в която бе намерен мъртъв Тодор Славков е негова.

"Тялото е открито от жената, която се грижи за домакинството там. Мой близък се притеснил, че Славков не му вдига телефона и я изпратил да провери. После ми се обади и каза: Станало е най-лошото", разказа Крушарски пред "24 часа".

Той веднага тръгнал натам, но се забавил заради задръстване на магистралата. Когато пристигнал, там вече била полицията и "Съдебна медицина".

"Тошко се беше усамотил. Помоли ме да ползва къщата. Не можех да му откажа, с баща му бяхме големи приятели", добави бизнесменът.

Полицията работи по няколко версии за смъртта на Тодор Славков, като по непотвърденни данни става въпрос за самоубийство, извършено с личния пистолет.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
България
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата