IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Очевидец на пометените коли: Шофьорът се държеше нагло

Хората щяха да го линчуват, добави свидетелят на инцидента

Стопкадър Nova

Стопкадър Nova

Видяхме шофьора, хората щяха да го линчуват. Не се държеше неадекватно, но нагло и предизвикателно. Смееше се през цялото време, към полицаите се държеше едва ли, че не е виновен. Обясняваше, че се е движил с 50 км/ч. Думите са на очевидец на инцидента, който стана снощи на столичния бул. “Витоша”.

42-годишен шофьор на БМВ, с над 1,2 промила алкохол в кръвта, помете шест паркирани коли на столичния булевард. Шофьорът е задържан.

Всички ударени автомобили са на съседи, включително и на свидетеля, който разказа какво е видял.  По думите му обаче пострадалите коли са четири, а не шест, както и един контейнер за боклук. От удара той е стигнал по алеята на отсрещната страна надолу по булеварда, съобщава Нова тв.

Шофьорът е имал и спътничка, тя седяла настрани и също твърдяла, че не са се движили с висока скорост.

"Пожарната дойде и рязаха тенекии. Стана ясно, че се е движил с над 150 км/ч. Редовно се случва да се минава с такава скорост оттук. Нагли е единствената дума - да карат мощни автомобили и да прелитат и в двете посоки. Преди една година дори имаше същия случай, но с по-малко пострадали коли - само две”, разказа още свидетелят. 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
България
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата