BGONAIR Live

Влак удари мъж в Дупнишко, той е в много тежко състояние


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: До 1Какво го е смукнало? Течението от влака, който се е движил с 400 км/ч ли?
отговор Сигнализирай
7
До 1
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Не е задължително да ходиш върху релсите за да те блъсне влака. Както не е задължително да се хванеш за високоволтовия кабел за да получиш токов удар. Достатъчно е да е вървял между двата перона и течението да го е смукнало.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Че то БДЖ-то от 30 години е в критично състояние. Ще го оправят и този влак. Вагонче от тук, локомотивче от там и след седмица-две ще го направят на бърз влак.
отговор Сигнализирай
5
вие си го избрахте
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Радев дойде на власт и влаковете взеха да газят наред.
отговор Сигнализирай
4
гаден свят
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ей тва е. Таман си вземеш великденските надбавки към пенсията и прас те удря влака.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Колко да е тежко, ще му изправят ламарините и от утре е на ралсите отново!
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Кьорав ли е бил или пиян :))))
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
И как разбрахте, че не става въпрос за опит за самоубийство? Значи трябва да се движи между двете релси ли че да е такъв опит? Или питахте човека дето бере душа в болницата? Маааалоумници такива.
отговор Сигнализирай
Новини