Вече втори уикенд анимационната история за мамута Мани, тигъра Диего и ленивеца Сид, които пътуват между два континента в "Ледена епоха 4: Континентален дрейф" е начело на най-гледаните филми в България. Това сочат обобщените данни от киносалоните у нас.
За 12-те дни от премиерата си 3D-филмът е гледан от 103 856 зрители и е събрал 1 021 466 лева приходи.
Второто място заема триизмерният екшън "Невероятният Спайдър-мен". Новата история на гимназиста-аутсайдер Питър Паркър е гледан от близо девет хиляди зрители и има над 93 хиляди лева приходи за първите й три дни в България, пише БТА. На трета позиция в топ 10 е филма на Стивън Содърбърг "Професия: Стриптизьор". За 12 дни на екран у нас филмът вече е гледан от 12 467 зрители и има 91 849 лева от билети.
"Снежанка и ловецът" е на четвърто място сред най-гледаните филми. Приказната история, "освежена" с много екшън е гледан от 55 541 зрители и има 396 539 лева приходи за месец и половина на българските екрани.
Анимационният и триизмерен "Мадагаскар 3" е на пето място с вече 61 907 зрители и 582 870 лева от билети след месец и половина на екран у нас. Комедията на Саша Коен "Диктаторът" е на шеста позиция, като след втория си месец на екраните у нас е с над 107 хиляди зрители и има 781 хиляди лева от билети.
Триизмерната танцова история - "Улични танци 2" е на седмо място в топ 10. Филмът е гледан от 16 129 души и има 151 363 лева от билети за 12-те му дни на екран.
Филмът на Ридли Скот "Прометей" е на осма позиция. Триизмерният екшън е с над 56 хиляди зрители и над 582 хиляди лева приходи за двата месеца на екраните у нас.
Предпоследен в българския бокс офис е мюзикълът "Рок завинаги" с 6 590 души и 51 152 лева от билети след месец на екраните у нас.
Създадената по едноименната книга драматична история "Риболов в пустинята" е на десета позиция. За месец на българските екрани филмът с Юън Макгрегър, Амр Уакед и Кристин Скот Томас е видян от над 7 000 души и има близо 53 хиляди лева приходи
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Д. Тодоров: Инфлацията може да се вдигне между 0,5% и 1% при цена на петрола над 100 долара
Dow Jones се понижи с над 750 пункта в новия си най-лош ден за 2026 г.
BMW се стреми към възстановяване в Китай чрез своята серия Neue Klasse
Тръмп замрази 106-годишен закон в САЩ, за да намали цените на бензина
Най-слабото място на бизнеса у нас са процесите и координацията между екипите
Атаката срещу газово находище в Иран оцвети в червено европейските борси
"Ноктите с аерограф" - хит в маникюра за 2026 г.
Освен скъпото гориво: Още един удар по шофьорите на дизелови коли
Движение без усилие: Алтернативи на традиционните тренировки
ЕС въвежда нови забрани на пазара на употребявани автомобили
Децата със строги родители имат проблеми във връзките си като възрастни
Спортът по телевизията днес, 19 март
Мачовете по телевизията днес, 19 март
Всички резултати от Шампионската лига. Ето и двойките на 1/4 финалите
Голяма новина за ЦСКА и Лудогорец, Левски също е замесен
Мощен Ливърпул разнебити Галатасарай, идва ред на ПСЖ
Байерн мушна само 4 на Аталанта и подпечата екшъна с Реал
Дневен хороскоп за 19 март, четвъртък
Новолуние в Риби на 19 март – мечтаем смело, но не бързаме
Таро карти за април за всяка зодия
Ново начало за 3 зодии на 20 март – пролетното равноденствие
„От семенцето до чинията“ от Мишел Дормъди
5 минималистични хит тенденции в маникюра за 2026
Литературно събитие събира над 30 артиста в близо 50 срещи във Варна и страната
Деца се запознаха с интересни легенди от Североизтока
Над 1100 учители се обучиха да използват изкуствен интелект в учебния процес
Пета гимназия е №1 по мини футбол за VIII-X клас в „Ученическа купа Варна 2026“
Има ли риск за овошки тази година?
Живопис, музика на живо и триизмерни прожекции при откриването на изложба във Варна
Рядко явление в Атлантическия океан: Морски гиганти са забелязани на неочаквано място
НАСА с необичаен призив: Снимайте градушките!
Ще се превръщат ли роботите-фермери в тор след края на експлоатацията си?
Мощна магнитна буря ще удари Земята между 19 и 22 март
НАСА планира ежемесечни кацания на Луната през 2027 г.
Възможен ли е извънземен живот на луни, реещи се в мрака на Космоса?