BGONAIR Live

"Красавицата и звяра" победи "Конг"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Снощи гледах "Красавицата и звяра" и наистина е прекрасен. Любимата ми анимация на Дисни, като игрален филм изключително много ме зарадва, не очаквах да е толкова добър. Заслужава няколко Оскара. Не знам дали на мъжете ще им допаднат песните, но е изключително красив. "Конг" също е готина фантастика!
отговор Сигнализирай
Новини