След малко над две години отсъствие от нашата сцена, Papa Sven се завърна и то не сам, а с Cocoon по покана на Metropolis.
Събитието бе хибрид между минало и бъдеще, обединяващо фенове с различни виждания, вкус и възприятия.
Sven Vath доведе със себе си екипа на Cocoon и двама от най-интересните артисти свирили за тях - Maurizio Schmitz и Carola Pisaturo. От българска страна зад пулта бяха две от легендите на Metropolis - Jassen Petrov и DJ Steven.
Пълна зала, тотално разпродадена, с пот, която капе от тавана, хиляди танцуващи фенове и еуфория, която тотално владееше всяка минута от вечерта.
След ритмичното и мелодично въведение на Jassen Petrov зад пулта застана Maurizio Schmitz с цялата мощ на техното си, което нагорещи атмосферата, раздруса бас колоните и стените и подготви почвата за голямото име на вечерта.
Най-доброто мащабно парти за годината представи Sven Vath в нова светлина - малко остарял, улегнал и концентриран. Човек, който е на 52 години, но с дух много по-млад от на повечето хора в залата. Човекът, който всеки път успява да звучи различно, но едновременно с това – да пуска с почерк и характер. И този път минахме през всички нюанси на хауса и техното, които ни предлага "електронната джунгла Cocoon".
Тропически климат и електронна среда със свое пространство, време и обитатели. Джунгла, в която губиш представа за времето. За първи път от много години Sven не пресрочи времето на сета си - просто си свърши работата.
Чаровната италианка Carola Pisaturo продължи развитието на музикалния пашкул. Музиката ѝ варираше постоянно - от много чувствена и ритмична, до чисто техно. Дълбоко и галещо сетивата звучене, с много емоции, на моменти – на винил.
А нощта приключи с "инженерното" танцувално техно на DJ Steven. И спокойствието, че се движим в правилна посока, с правилните хора зад пулта.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Най-слабото място на бизнеса у нас са процесите и координацията между екипите
Атаката срещу газово находище в Иран оцвети в червено европейските борси
Иран състави списък с ключови петролни цели в съседните държави
Фед остави непроменена основната лихва и очаква само едно понижение тази година
Пазарът на имоти у нас - успокоение, но влошаваща се достъпност
Кадър на деня за 18 март
Борисов пред Фон дер Лайен: България напредва по ключови закони за ПВУ
Гюров и Антонио Коща обсъдиха санкциите срещу Русия и подкрепата за Украйна
Спорове в НС, нови играчи, стари проблеми – страната влиза в изборен режим (ВИДЕО)
Иван Шишков: Радев е единственият начин да си върнем държавата
Славчо Велков: Израел започва опасни игри, трябва да се готвим за най-лошото
Левски се издъни, извъртя 1:1 със Септември
Нова драма с оставката на Стефка Костадинова
Вихрушката на “Камп Ноу” помете Нюкасъл
Лудогорец ще гони Левски с бой във Варна
Вечното дерби наближава! Размяна на звезди между Левски и ЦСКА
Гергана Топалова размаза испанка
Дневен хороскоп за 19 март, четвъртък
Новолуние в Риби на 19 март – мечтаем смело, но не бързаме
Таро карти за април за всяка зодия
Ново начало за 3 зодии на 20 март – пролетното равноденствие
„От семенцето до чинията“ от Мишел Дормъди
5 минималистични хит тенденции в маникюра за 2026
Деца се запознаха с интересни легенди от Североизтока
Над 1100 учители се обучиха да използват изкуствен интелект в учебния процес
Пета гимназия е №1 по мини футбол за VIII-X клас в „Ученическа купа Варна 2026“
Има ли риск за овошки тази година?
Живопис, музика на живо и триизмерни прожекции при откриването на изложба във Варна
Пак проблеми! Мощна магнитна буря се насочва към Земята
Рядко явление в Атлантическия океан: Морски гиганти са забелязани на неочаквано място
НАСА с необичаен призив: Снимайте градушките!
Ще се превръщат ли роботите-фермери в тор след края на експлоатацията си?
Мощна магнитна буря ще удари Земята между 19 и 22 март
НАСА планира ежемесечни кацания на Луната през 2027 г.
Възможен ли е извънземен живот на луни, реещи се в мрака на Космоса?