Истината за света на звездите, преживяна от самата нея – така определя новия си роман лошото момиче на Великобритания Кейти Прайс, позната и под псевдонима Джордан.
Романът „Футболни съпруги“ разказва за топмодела и любимката на цяла Англия – Ейнджъл. Тя, изглежда, е на върха на щастието - омъжена е за голямата си любов – футболиста Кал, и е родила от него прекрасна дъщеря.
Ейнджъл има всичко, за което една жена може да мечтае. Под повърхността обаче младата майка се бори с обърканите си чувства, породени от дълбока следродилна депресия.
Трансферът на Кал в „Милан” усложнява отношенията между съпрузите. Когато заминава да живее в Италия, Ейнджъл отказва да се вмести в лъскавия образ на облечена по последна мода футболна съпруга, чиято единствена роля е да краси мъжа до себе си.
Трудната адаптация към новата среда става причина тя и Кал да се отчуждят още повече. Когато футболистът среща своя бивша приятелка, се оказва, че тръпката между тях не е угаснала.
Ейнджъл се бори да спаси брака си, но в живота й се появява друг мъж, готов да й даде всичко, от което тя се нуждае...
Прочети откъс от книгата!
Катрина Ейми Александрия Алексис Инфийлд Прайс (последната да затвори вратата) е родена на 22 май 1978 г. в Брайтън, Англия.
Кариерата й на фотомодел започва, когато изпраща свои снимки на голяма модна агенция в Лондон – скоро оттам се свързват с нея, за да й предложат професионална фотосесия и договор. От самото начало шестнайсетгодишното момиче избира псевдонима Джордан.
Първите й снимки са публикувани на страницата на в. „Сън”, на която по традиция се поместват еротични снимки на красиви момичета. Скоро Джордан е поканена да позира за мъжките списания.
След появата й на страниците на „Плейбой”, „Максим”, „Искуайър” и „Еф Ейч Ем” тя става най-популярният еротичен фотомодел във Великобритания.
По-късно се впуска в редица успешни занимания - собствени модни линии дамско и детско облекло, колекции бельо и бански костюми, марка парфюми, продукти за коса, календари, видеокасети с упражнения, аксесоари за езда, колонки в списания.
През 2004 г. излиза първата автобиография на Кейти Прайс – „Да бъдеш Джордан”, в която тя споделя истината за личния си живот и кариера. За една година от книгата са продадени над 1 милион екземпляра.
Две години по-късно е публикувана „Джордан: Ново начало”, в която Кейти разкрива подробности около връзката си с Питър Андре, а третата й автобиографична книга отново бележи рекордни продажби.
Автор е на няколко детски поредици, а първият й роман е „Ейнджъл”, разказващ за младо момиче, което изгражда успешна кариера на фотомодел, но плаща висока цена за славата си. Следва вторият - „Кристъл” и настоящият - „Футболни съпруги“, своеобразно продължение на първия.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Последните два транша по НПВУ зависят от осем законодателни инициативи
Кен Грифин: Мениджърите не искат да се подмазват на президенти
SOFIX отчете минимален ръст от 0,14% до 1 347,86 пункта
Оптимизмът на борсите в Европа се запази въпреки някои негативни икономически данни
Пол Роумър: Не изглежда инфлацията да е проблем сега
Германският финансов министър: Центровете за данни ще засилят суверенитета на Европа
Занев: Жив или мъртъв е Ивайло Калушев - ключово за разплитане на мистерията "Петрохан"
Емил Димитров - Ревизоро: Казусът с Петрохан - едни хора усвояват европари със скрита концесия
Руслана Коршунова, полетът с Епстийн на "Лолита експрес" и трагичната ѝ смърт
Петър Петров, "Възраждане": Текат неофициални преговори за служебно правителство
Харалан Александров: Под повърхността в България се крие нещо ужасяващо
Какво се крие зад убийството край хижа "Петрохан"?
Левски обяви важна новина след боя от Лудогорец
Представиха книгата за Зума - "Осмото тепе"
Тежка присъда: Игрите в Италия нямат олимпийски дух!
Ясно е кога тер Стеген ляга под ножа
Легендарен вратар отсече: В ЦСКА не се питахме дали ще бием, а с колко ще бием
Интер олекна с 50 000 евро заради тифозите си
Дневен хороскоп за 5 февруари, четвъртък
Невидимата мода: дрехите, които не се виждат, но променят всичко
Тиропсомо – гръцки хляб със сирене и подправки
13 знака, че мъжът, когото харесвате, няма да ви уважава като партньорка
Онколог: Ако нещо ново се е появило в тялото, по-добре е по-рано да го установим и да не чакаме
5 безценни добавки при перименопауза
Коцев: Варна разчита на подкрепата на МЗ, за да предприемем съвместни мерки за МБАЛ "Св. Анна"
Българските болници работят с „минус 83% инфлация“ – системата е недофинансирана
Работодатели се питат: Ако служителите ни позват ChatGTP и се допусне грешка, кой е виновен?
Какви са версиите за убийството в хижа Петрохан?
Повечето българи са настроени оптимистично за бъдещето
Италиански институт: България – все по-привлекателна дестинация за обучение по медицина
Астрономи за първи път измериха йонизацията в молекулярен облак
Мозъчен имплант възстанови зрението на мъж след 3 години пълна слепота
Морски организми „нарушават законите на еволюцията“: Какво е необикновеното при тях6
Наука в орбита: Биомедицински изследвания на МКС и разгръщане на сателити
Кралски кобри пътуват с влак: Ето как се озовават на неочаквани места
От Марс до Юпитер: Кои планети да наблюдаваме през февруари 2026 г.