IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ботев Пловдив иска Стоичков от лятото

Шефовете на "канарчетата" твърдо решени да сменят Мъри Стоилов

Ботев Пловдив иска Стоичков от лятото

Най-успелият български футболист в историята Христо Стоичков може да поеме Ботев Пловдив от следващия сезон, съобщава вестник "7 дни спорт".

Президентът на "канарчетата" Юли Попов отдавна лобира за Камата и това може да стане факт през лятото на 2014 година. Босът Цветан Василев пък е впечатлен от работата на Стоичков в Литекс.

Според банкера Ицо е изградил гръбнака на ловчанлии от млади футболисти, а мечтата му е в Ботев да се наложат повече юноши на клуба като Тодор Неделев.

Както е известно, Ботев обмисля треньорска смяна заради слабото представяне на тима напоследък. Според изданието дните на треньора начело на "жълто-черните" Мъри Стоилов са преброени.

Загубата от Любимец в последния кръг е преляла чашата на търпението на Цветан Василев и той вече е готов с името на новия треньор. Очаква се Стоилов все пак да изпълни договора си с отбора, който е до края на сезона.

Още спортни новини може да намерите в Gol.bg
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата