IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Европа с транснационална база, за да следи ИД


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
Румбо
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
До OdysseusОдисей,точно това е целта на терора над Европа-страните да се откажат от суверенитета си,да се създаде централно ръководство в Брюксел и накрая САЩ да го овладеят!Много по-лесно е,отколкото да подчиняват страна по-страна.Като добър со.ро.со.ид го знаеш отлично!
отговор Сигнализирай
2
Боян Колев
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Евреите да не разпростират проблемите си м/у другите народи(те отдавна са най големия проблем на всички народи) Ние нямаме проблеми с арабите!
отговор Сигнализирай
1
Румбо
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Пак каруцата пред коня и така до края на...Европа!Щяли да ги следят като се върнат...Каква полза има от тия,сигурно ще се поправят,като се върнат?????Ами направете така,че никога да не могат да се върнат!Отнемете им гражданството и ги сложете в забранителен списък!Те и без това не са бели в 99% от случаите и най-много второ поколение имигранти.Не било законно-ами направете го да е!Кое е по-важно-оцеляването на Европа или правата на тия при.мати?????
отговор Сигнализирай
Новини