IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Нова концепция за НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
каен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ако искаме да сменяме климата,и веднага ще додат!?!Хм!
отговор Сигнализирай
8
райт
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Я прати жената при лъвовете да видиш какво ще се случи.Че след това да знаем,какво има там.
отговор Сигнализирай
7
тяхно отражение
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аз когато зная и мога.По-голямо животно от мен няма,но все пак зная че,си го казвам за успокоение.Ъхъ и те подобно на нас мислят ,но са с друга химия и физика.Да си стоят там,че тук достатъчно *** има.взех да омразявам животните,особенно хищните.
отговор Сигнализирай
6
Вуте
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Новия световен агресор НАТО - пак сме първа кипра. Желязна се оказа Философията на бай- Тошо "снишаване", "снишаване"=оцеляване. Новите властници не я признават но я спазватстриктно.Това ни е орисията.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
При новата концепция на НАТО ,то ще може да се намества на всякаде.Застрашени доставки на петрол,газ промени в климата? и така нататък.Значи НАТО ще решава коя държава ще маже да се управлява сама.И на това му викат ДЕМОКРАЦИЯ браво ,браво!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
4
и това научихме
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Човекът е човек,когато е на път.така се учи.Но трябва и своите пътища да следва,за да не загуби накрая всички свои пътища.Камъкът си тежи на мястото,едва когато се убедиш,че другаде не пасва.А за това е нужно време,което взема своите жертви.По пътя който сме осмислили,и животът с нас.
отговор Сигнализирай
3
не робуваме
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ние знаем от къде сме тръгнали.кой къде и защо се е изгубил,и белезите от какво е получил.Винаги ,ще бъдем на страната на целите и тия които носят белези от битки с природата и мършата.
отговор Сигнализирай
2
Идея за България
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ПЕТИЦИЯ ЗА РЕФЕРЕНДУМ!!!! България сега е поставена пред съдбоносен избор - дали да признае самообявилата независимост, автономната в република Сърбия област - Косово. Над България се оказва натиск от външни сила за признаване прецедента "независима държава Косово", а българските управляващи са склонни да го признаят, изхождайки само от своите лични и служещи на чужди държавни интереси. Нека ние-българските граждани им покажем верния път в защита единствено на българските национални интереси, чрез формите на пряката демокрация-РЕФЕРЕНДУМА. Като по този начин държава България ще каже НЕ на "нова държава Косово" и ще завоюва независима и неутрална външнополитическа позиция. Никой външен и вътрешен фактор няма право да отрече волята на Българския народ. Откритата на 24.2. 2008 г. от Гражданското Движение за реална демокрация в България-Идея за България ПОДПИСКА ЗА ИНИЦИИРАНЕ НАЦИОНАЛЕН РЕФЕРЕНДУМ ПО ВЪПРОСА ЗА ВЪНШНОПОЛИТИЧЕСКАТА ПОЗИЦИЯ НА БЪЛГАРИЯ ОТНОСНО ПРЕЦЕДЕНТА "НЕЗАВИСИМА ДЪРЖАВА КОСОВО" ПРОДЪЛЖАВА. ДА ДАДЕМ СВОЯ ГЛАС И НАРОДНА ВОЛЯ ЗА БЪДЕЩЕТО НА БЪЛГАРИЯ!Ще намерите и подпишете петицията петицията в интернетния сайт на Движението .ideyazabulgaria.org
отговор Сигнализирай
1
се видиш как падаш
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Хайде сега,ще ни коткате как гущерът си маха опашките,че да си остане целичък накрая.Д Да ви приличаме на наивници като вас.Ние учим в световната школа на вековете.
отговор Сигнализирай
Новини