Централна кооперативна банка (ЦКБ) стартира кампанията „Подготви се за лятото с безконтактна карта от ЦКБ!”, насочена към насърчаване на безконтактните плащания с Debit MasterCard, MasterCard и Maestro карти. Кампанията е в сила до 21 юли 2014 г. и е съвместна инициатива на ЦКБ с международната картова организация MasterCard.
В кампанията участват клиенти на ЦКБ, притежаващи карти Debit MasterCard, MasterCard и Maestro. Клиент на ЦКБ, който направи минимум пет безконтактни плащания със своята карта, има право да получи една от следните награди: плажна чанта, волейболна топка или хладилна чанта. Награди ще получат първите 2200 клиенти на банката, които направят пет безконтактни плащания и заявят своите награди от ЦКБ.
Като ползват своята карта за безконтактни плащания, клиентите на ЦКБ се включват и в томбола за големите награди – четци за електронни книги BLAUPUNKT LIVRO. Всяка седмица в периода на кампанията се раздават 5 големи награди.
Плащанията с новите безконтактни карти са изключително бързи и удобни – безконтактната трансакция протича за секунди, само чрез доближаване на картата до ПОС устройството. С безконтактните карти могат да се извършват и стандартните контактни транзакции на банкомати, ПОС терминали и в интернет, но също така и бързи, сигурни и удобни безконтактни плащания при търговци.
Безконтактните плащания с карти на ЦКБ са без такса, което прави участието в томболата за наградите напълно безплатно. Благодарение на технологията за криптиране безконтактната карта е също толкова сигурна, колкото и стандартните карти с чип. При безконтактните трансакции картата остава в ръцете на клиента по време на извършване на плащането, което осигурява допълнителна сигурност.
Повече информация за безконтактните карти на ЦКБ и пълните правила на кампанията можете да откриете на сайта на банката или на тел.: 0800 11 400.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Гюров: Правителството въвежда мерки, за да спре поскъпването за потребителите
Хутите влязоха във войната в Иран с атаки срещу Израел, САЩ изпратиха пехотинци в региона
Акция на седмицата: „Спиди“ АД
Германците не са мързеливи. Има причина да работят по-малко
Кадър на деня за 28 март
Въздушният транспорт в САЩ е счупен, но има начин да се поправи
Сняг на прохода Шипка - движение при зимни условия
БАБХ ще унищожи почти 6 тона храни с изтекъл срок и нарушения в Димитровград
МТСП сигнализира за схеми за гласове и следи изборната честност
Смърт след бой между две компании в Слънчев бряг
Последен шанс: 5% данъчна отстъпка до 31 март 2026
Мечта за Байерн: Ето какво поискаха от Кейн
Стилияна Николова е №1 в София
Стоичков към Балъков: Добре дошъл в клуба, приятелю! + СНИМКИ
Факторът Васил! Босна има най-добрият вратар дузпаджия
На юбилея си: Балъков разкри какво води към успеха + ВИДЕО
Италия не можа да стигне в Босна заради сняг
Smart Care реализира 10000 поръчкови душ кабини в София – Какви са съветите на екипа?
Reebok пренаписва правилата между спорт и стил
Маникюри за късмет и пари през април (+Снимки)
Седмична таро прогноза за 30 март – 5 април
Трикове за 15-минутно освежаване на дома
Уморени дори след сън? Кои са 5-те скрити пречки за пълноценния сън?
Хасан Адемов: Важното е ефектите на кризата да не ударят по джоба на българските граждани
Мюзикълът „Footloose“ гостува днес във Варна
Русия с провокация: Планира да спре износа на бензин
Гюров: Искаме да спрем поскъпването за българските потребители
Янкулов: Няма абсолютно никакъв проблем с легитимността на Гюров
48 годишен мъж от Св. Влас почина след сбиване в Слънчев бряг
Сателитни данни разкриват изненадващи промени в сладководните запаси на Арктика
Защо колонизацията на Марс може да се окаже еволюционно самоубийство
Кометата C/2026 A1 продължава полета си към Слънцето
Палеонтолози откриха: Стотици яйца на динозаври, престояли 70 млн. години
Възможно ли е да се зачене дете в Космоса: Ново проучване разкрива сериозни пречки
Учени откриха кокаин, кофеин и лекарства в акули край Бахамите